Megbízható csapattagokat keresünk

Stabil, motiváló hátteret és megbecsülést adunk cserébe

Cégcsoportunk aktuális állásajánlatai

Gyengeáramú szerelő

A Villtek Security Kft. folyamatosan fejlődő csapatába GYENGEÁRAMÚ SZERELŐ kollégát keres. Legyen stabil, fiatalos csapatunk értékes tagja!

Feladatok:
 Új riasztó, kamera, tűzjelző és informatikai rendszerek telepítése
 Meglévő rendszerek javítása, karbantartása
 Távfelügyeleti bekötés
 Szerviz ügyelet

Amit kínálunk:
 versenyképes fizetés
 fejlődési lehetőség
 stabil hosszú távú munkalehetőség
 kiváló munkahelyi környezet

Asszisztenst keresünk

Jelentkezz hozzánk és légy egy stabil épületüzemeltetési cég vezetőjének jobbkeze. Motiválunk és értékeljük a munkádat. Ráadásul tapasztalt kollégáink mellett sokat fogsz tanulni.
Mindezt egy trendi, barátságos és jól megközelíthető irodában!

A munka során sokszor mozgásban is kell lenned, így szükséges egy B kategóriás jogosítvány.
Jó lenne ha angolul és/vagy németül tudnál beszélni.
Az pedig maga a csoda, ha pénzügyi ismereteid is vannak!

Jó helyre érkezel! Hidd el, hogy sikeres karriert futhatsz be nálunk!

Villanyszerelőt keresünk

A több mint 30 éves szakmai múlttal rendelkező Villtek Zrt., töretlenül halad előre a növekedés és piaci elismerés útján. Jelenlegvillanyszerelő kollégával szeretnénk bővíteni BUDAPESTI és NAGYKANIZSAI csapatunkat.

feladatok:
– épületvillamossági és ipari munkák

elvárások:
– szakirányú végzettség
– megbízhatóság, önállóság
– pontos, precíz munkavégzés

előnyt jelent:
– 2-4 éves munkatapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is
várjuk

amit kínálunk:
– szakmai fejlődési lehetőség
– elismerő, korrekt, támogató csapat és színvonalas munkakörnyezet
– stabil, innovatív vállalkozás
– versenyképes bérezés
– határozatlan időtartamú
főállású munkaszerződés
– fiatal, lendületes csapat

Tedd meg az első lépést és légy a csapatunk értékes tagja!

+36 30 444 7111

Telefonszám

info@villtek.hu

Email cím:

9 + 12 =